Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< sausis, 2010 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Naujienos

2010-05-06

Visos Vietos veiklos grupės įsijungė į Tinklo veiklą

Akademijoje (Kauno r.) vyko Vietos veiklos grupių Tinklo ataskaitinis susirinkimas. Kartu su žemės ūkio viceministru Mindaugu Kuklieriumi ir Kaimo plėtros departamento direktore Vilma Daugaliene Vietos veiklos grupių atstovai aptarė LEADER metodo pagal Kaimo plėtros 2007-2013 m. programos įgyvendinimo klausimus.

2007 m. įsteigto VVG Tinklo narių skaičius nuo 23 išaugo iki 50. Šią savaitę gautas ir paskutiniosios 51-osios Lietuvoje registruotos VVG prašymas priimti į Tinklo narius.
Tinklo misija - skatinti vietinį, regioninį ir tarptautinį VVG bendradarbiavimą, atstovauti bendriems interesams siekiant sėkmingo LEADER metodo įgyvendinimo. Nuo praėjusių metų rudens VVG Tinklui vadovauja Kauno r. VVG pirmininkas Vytautas Zubas. Į ataskaitinį VVG Tinklo susirinkimą atvyko 33 VVG atstovai.
„Kuruodama LEADER metodo įgyvendinimą Lietuvoje, ministerija sveikina organizuotą VVG veiklą Tinklo struktūroje. Esame įsitikinę, kad VVG Tinklo vykdomas darbas - įsiklausyti į narių siūlymus, pageidavimus ir apibendrinus juos teikti atsakingiems ministerijos darbuotojams, padės racionaliau ir operatyviau spręsti kylančius klausimus, prisidės prie bendro siekio - sėkmingo vietos plėtros strategijų ir projektų įgyvendinimo", - sveikindamas į susirinkimą atvykusius VVG Tinklo narius sakė M. Kuklierius.
Neužtrukus veiklos ir finansinių ataskaitų pristatymui, susirinkę Tinklo nariai diskutavo ir sprendė VVG stiprinimo, pagal patvirtintas vietos plėtros strategijas projektų teikimo paprastinimo ir kontrolės aspektus, kaimo plėtros srityje dirbančių mokslininkų bendradarbiavimo su VVG klausimus, nuodugniai svarstė įstatų pakeitimus. Aktyviai į Tinklo narių diskusijas minėtais klausimais įsijungę Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai atsakinėjo į VVG atstovų klausimus, ragino nedelsti ir aktyviau išnaudoti mokymų programas VVG darbuotojams, ypač darbo komandoje ir komunikacijų srityse.

Žemės ūkio ministerijos informacija

www.zum.lt

Pirmas puslapis

Renginiai