Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< rugpjūtis, 2010 >>
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Naujienos

2017-03-22

Vaikų Velykėlės 2017

Gerbiami bendruomenių, seniūnijų, mokyklų ir darželių vadovai, aktyvūs visuomenės veikėjai ir organizatoriai,

Kviečiame balandžio 23 d. jūsų miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kt. organizuoti jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas, todėl kviečiame švęsti „Vaikų Velykėles 2017“ – šventę pirmiausia vaikams, o kartu ir visai šeimai.

*Organizatorius gali rinktis šventei tinkamą datą, o registruodamasis apie tai turi informuoti.

Renginio formatas:

• Vietiniai šventės organizatoriai paruošia Didžiojo margučio muliažą (2 m aukštis, 1 m plotis), ant jo bus dėliojama, klijuojama, piešiama aplikacija su istoriniais margučių marginimo raštais, apie kuriuos mokėmės praėjusiais metais (paskaita pakartotinai pridedama).

• Renginio dalyviai skirstomi į tris kategorijas: miesto, miestelio ir kaimo. Komisijos pripažinti trys gražiausi, išradingiausi ir originaliausi Didieji margučiai laimės konkursą.

• Šventę galima organizuoti miesto, miestelio viešose erdvėse arba seniūnijų, bendruomenių teritorijose, mokyklų kiemuose ir pan.

• Vietiniai šventės organizatoriai turi pasirūpinti piešimo, klijavimo priemonėmis, skirtomis marginti Didijį margutį šventės metu. Šventės dalyviai (vaikai) taip pat gali atsinešti įvairių priemonių, reikalingų klijuoti ar piešti (laikraščių iškarpos, makaronai, panaudoti kiaušinių dėklai ir kt.) ant Didžiojo margučio.

• Didijį margutį vietiniai šventės organizatoriai įsipareigoja nufotografuoti skaitmenine kamera. Skaitmeninę nuotrauką, nurodant įstaigos pavadinimą, rajoną įkelti į Naisių vasaros konkursai vaikams sukurtą renginį socialiniame tinkle facebook „Vaikų velykėlės 2017“

• Visos atsiųstos nuotraukos bus dedamos socialinio tinklapio FB paskyroje: Naisių vasaros konkursai Vaikams

• Šventės metu kviečiame organizuoti vaikams velykinius žaidimus ir koncertus.

Filmukų kūrėjų dėmesiui: kviečiame parengti 3–5 min. filmuką apie tai, kaip šventėte „Vaikų Velykėles 2017“. Filmuką įdėkite www.youtube.com svetainėje ir nuorodą atsiųskite el. paštu velykeles@naisiuvasara.lt. El. laiške taip pat nurodykite įstaigos pavadinimą, rajoną ir kontaktinį telefoną.

Konkurso pagrindinis organizatorius įsipareigoja:

• Padovanoti kiekvienam vaikui, kuris dalyvaus marginant Didijį margutį, specialiai konkursui išleistą DVD Vienos dalies muzikinį spektaklį vaikams ir ne tik

„Melagių pilis“, atliekamą Naisių vasaros teatro.

• Įsteigti prizus nugalėtojams – ekskursijomis** į Naisius bus apdovanojama viena mokykla, darželis, kaimo ir miesto bendruomenės, kurių Didieji margučiai bus pripažinti gražiausiais, išradingiausiais, originaliausiais.

** Į ekskursijas galės vykti tik šventėje dalyvavę vaikai ir suaugusieji.

• Visas Didžiųjų margučių nuotraukas (po 1 nuotrauką nuo įstaigos), nurodant įstaigos pavadinimą, rajoną įkelti į Naisių vasaros konkursai vaikams sukurtą renginį socialiniame tinkle facebook „Vaikų velykėlės 2017“

 • Paruošti plakatus – kvietimus „Vaikų Velykėlių 2017“ šventei su palikta vieta kiekvienam organizatoriui įsirašyti savo konkrečią informaciją – šventės vietą ir laiką.

Plakatai bus dedami ir visiems konkurso dalyviams, elektroniniu būdu, galimi parsisiųsti svetainėje www.naisiuvasara.lt.

• Nugalėtojai bus skelbiami birželio 15 d.

Susidomėjusius šia idėja ir pageidaujančius organizuoti „Vaikų Velykėles 2017“ kviečiame iki š.m. kovo 31 d. užsiregistruoti svetainėje www.naisiuvasara.lt, paspaudus dešinėje esančią ikoną „Vaikų Velykėlės 2017“. Registruodamiesi nurodykite, kiek vaikų planuoja dalyvauti ar dalyvaus šventėje. Ši informacija svarbi dėl to, kad žinotume, kiek dovanų (muzikinių diskų) jums reikės pristatyti iki šventės.

http://www.naisiuvasara.lt/konkursai/vaiku-velykeles/

vaiku_20velykeles_202017_2001.jpg


Pirmas puslapis

Renginiai