Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< sausis, 2010 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Naujienos

2017-12-27

Šventiniai renginiai Gudkaimio kaimo bendruomenėje

 

Šv. Kalėdos – stebuklų, gerumo ir dovanų metas. Gudkaimio kaimo bendruomenės aktyvas jau 10 metų kuria savo Kalėdų laikotarpio šventinio tradicijas, jas puoselėdami, vis sugalvodami ir įnešdami kažką naujo. Šie metai ne iš imtis. Labai džiaugiamės kaimo jaunimu, kurie savo iniciatyva ruošė šventinius sveikinimus, kepė kalėdinius gardumynus ir su paruoštomis dovanėlėmis aplankė vienišus Gudkaimio seniūnaitijos gyventojus. 

Nepamiršti ir mažieji bendruomenės gyventojai, kurie kartu su tėveliais, seneliais, seserimis ir broliais buvo pakviesti į Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę.  Gausų būrį susirinkusiųjų džiugino vaikų paruošta programėlė, kartu su Kalėdų Seneliu žaidžiami žaidimai, dainuojamos dainos, na o visą šventę vainikavo įspūdingas šventinis fejerverkas bei nuoširdžios Kalėdų Senelio dovanos.  Kadangi Gudkaimio kaimo bendruomenė bendradarbiauja su Pagėgių rinktinės Kybartų užkardos pasieniečiais, Gudkaimio seniūnaitijos vaikučiai sulaukė ir jų prieššventinio apsilankymo. Jau keletą metų šios rinktinės pasieniečiai aplanko vaikučius pradžiugindami juos gausiomis dovanėlėmis.

 

Už bendradarbiavimą, parodytą dėmesį, padovanotas dovanas nuoširdų ačiū sakome Pagėgių rinktinės Kybartų užkardos pasieniečių kolektyvui. Ačiū jaunimui už šaunios iniciatyvos įgyvendinimą, ačiū visiems bendruomenės nariams, kaimo gyventojams už kartu visus metus nuveiktus darbus, ačiū visiems, buvusiems kartu su mūsų bendruomene.

 

Gudkaimio kaimo bendruomenės pirmininkas Ramūnas Žemaitis

 

    

 

   

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pirmas puslapis

Renginiai