Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< sausis, 2010 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Naujienos

2012-06-20

Seminaras "Darbo kodekso praktinis taikymas įforminant personalo dokumentus 2012 metais ir jo būsimi pakeitimai"

Š.m. birželio 28 d. 10 val. Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras organizuoja seminarą  
"Darbo kodekso praktinis taikymas įforminant personalo dokumentus 2012 metais ir jo būsimi pakeitimai"

Seminaro metu analizuojami šie klausimai:

o Priimamų į darbą darbuotojų privalomų dokumentų rūšys ir paskirtis. Darbdavio atsakomybė pareikalauti visų privalomų dokumentų. Kaip patikrinti pateiktos informacijos tikrumą? Kaip pasielgti, kai darbuotojas tam tikrus faktus slepia? Kaip įrodyti, kad darbdavys pareikalavo visų būtinų dokumentų?
o Įmonės/įstaigos lokalių norminių teisės aktų (Darbo tvarkos taisyklių, pareigybės aprašymo ir kt.) turinys, įforminimas, juridinė galia, supažindinimo procedūra. Dažniausiai pasitaikančios klaidos.
o Darbo sutarčių įforminimas, pakeitimas ir papildymas. Terminuotos ir trumpalaikės, nuotolinės, antraeilių pareigų darbo sutarčių ypatumai. Dažniausiai pasitaikančios klaidos: būtinosios sutarties sąlygos, jų pakeitimas; kitos būtinosios sąlygos, kurias šalys sulygsta sudarydamos darbo sutartį; darbo apmokėjimo sąlygos, jų pakeitimo įforminimas; darbo sąlygos, kurios pablogina darbuotojo padėtį, išbandymo laikotarpio įforminimas; kada traktuojama, kad darbuotojas dirba nelegaliai? Kada galima sudaryti terminuotą darbo sutartį nuolatinio pobūdžio darbui? Ar galima atleisti darbuotoją terminuotai sutarčiai nepasibaigus? Kokias sąlygas turi įvykdyti darbdavys? Papildomo darbo, nenumatyto darbo sutartyje, įforminimas. Ar toje pačioje įstaigoje su darbuotoju gali būti sudaroma keletas sutarčių? Jeigu darbuotojui skiriamas papildomas darbas, ar jam atlikti geriau sudaryti sutartį, ar tokią veiklą įforminti jau esančioje darbo sutartyje? Papildomo darbo įforminimo klaidos. Antraeilių pareigų įforminimo ypatumai ir kt.
o Visiškos materialinės atsakomybės sutarties sudarymo galimybės.
o Darbo sutarčių registravimo žurnalo pildymas. Pakeitimų darbo sutartyje ir žurnale įrašymas. Kaip elgtis, kai darbuotojas nepateikia turimo egzemplioriaus pakeitimams, papildymams įrašyti? Kaip elgtis, kai žurnale po įrašytos sutarties nelieka vietos pakeitimams įrašyti?
o Darbuotojo darbo pažymėjimo įforminimas, tvarkymas, apskaita ir naikinimas. Koks galiojimo terminas rašomas pažymėjime, kai su darbuotoju sudaroma neterminuota darbo sutartis?
o Kasmetinių atostogų suteikimo, perkėlimo, atšaukimo iš atostogų tvarka. Kokiais atvejais privalomas atostogų grafikas? Kaip jis tvirtinamas? Kasmetinės papildomos atostogos. Kuriems darbuotojams jos turi būti suteikiamos?
o Tikslinių atostogų rūšys ir jų suteikimas.
o Nemokamų atostogų suteikimo galimybės ir jų įforminimas.
o Drausminių nuobaudų skyrimo procedūra. Dokumentų dėl drausminių nuobaudų skyrimo įforminimas.
o Neblaivaus darbuotojo nušalinimo nuo darbo procedūra, neblaivumo faktą įrodančių dokumentų įforminimas. Drausminės nuobaudos skyrimas.
o Darbuotojų iš darbo atleidimo (šalims susitarus, terminui pasibaigus pačiam prašant, darbdavio iniciatyva, kai nėra darbuotojo kaltės) įforminimas. Atsiskaitymo su atleidžiamu darbuotoju tvarka
o Darbo kodekso pakeitimai 2012 ir 2013 metais (projekto analizė).
o Diskusija

Smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams, vykdantiems veiklą ne ilgiau kaip trejus metus, ir asmenims, ketinantiems pradėti savo verslą seminaras nemokamas.

Daugiau informacijos ir registracija tel:. (8 342) 20525 arba el. paštu: info@vilkaviskisinfo.lt

Registracija būtina.


Pirmas puslapis

Renginiai