Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< sausis, 2010 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Naujienos

2018-06-04

Ramoniškių kaimo bendruomenėje susirinko Vilkaviškio rajono jaunimo ir su jais dirbančių kaimo bendruomenių atstovai.

Birželio 1-ąją, vaikų gynimo dieną, Vilkaviškio krašto vietos veiklos grupės iniciatyva susirinko jaunimo ir su jais dirbančių kaimo bendruomenių atstovai. Tai jau antrasis šiais metais organizuojamas susitikimas su jaunimu siekiant išsiaiškinti jaunimo poreikius ir galimybes Vilkaviškio rajone. Susitikimo metu pristatyta praėjusių susitikimo metu aptartų problemų suvestinė. Jaunimui trūksta erdvių susitikimui, mažai sukurtų ir jaunimo veiklai pritaikytų infrastruktūrų, organizuojami renginiai dažnai jaunimui neptrauklūs, trūksta jaunimui iniciatyvumo ir t.t.

Kitoje patalpoje diskutavę vyresnieji  kaimo bendruomenių atstovai taip pat išreiškė, kad pačiam jaunimui labai trūksta iniciatyvumo, dažnai jie neįgyvendina savo siūlomų idėjų. Visi dalyvavusieji vieningai sutarė, kad būtų puiku kaimuose įrengti sporto aikštynus ir kitas erdves, bet dažniausiai tam trukdo nesutvarkyti žemės ir kiti dokumentai, be to labai sparčiai mažėja  kaimų gyventojų skaičius.

Šio susitikimo metu jaunuoliai siūlė idėjas kaip suvienyti, suaktyvinti kaimo jaunimą. Buvo pasiūlyta suorganizuoti Vilkaviškio rajono jaunimo sporto šventę, protmūšį-viktoriną, jaunimo varžytuves, išvyką į Molėtų observatoriją. Jaunimas pritarė idėjai daryti išvažiuojamuosius susitikimus, kurie vyktų vis kitoje kaimo bendruomenėje.

Artimiausias renginys, kurį nutarta organizuoti -  Liepos 6-ąją dieną prisijungti prie Pilviškiuose vykstančios tradicinės Šeimos ir sporto šventės ir jos metu suorganizuoti viso rajono sporto varžybas.   Kitas jaunimo susitikimas numatytas Pilviškiuose.

Susitikimo metu jaunuoliai apžiūrėjo ir pasidžiaugė praeito strategijos laikotarpiu suremontuotais bendruomenės namais. Ramoniškių kaimo jaunimas labai norėtų ir modernaus aikštyno, bei geresnių patalpų treniruoklių salei.

 Pirmas puslapis

Renginiai