Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< spalis, 2010 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Naujienos

2020-09-11

Paežerių kaimo bendruomenė įgyvendinimo LR Žemės ūkio ministerijos finansuojamą projektą " Bendruomenės materialinės bazės sukūrimas Paežerių kaimo bendruomenėje "

 

Projektas įgyvendinamas pagal  2020 metų žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros skatinimo programos (01 01) priemonės  ,,Parama kaimo bendruomenėms“ pirmąją sritį -  Kaimo bendruomenės materialinės bazės sukūrimas ir (arba) stiprinimas ".

Projekto vertė – 3379,10 Eur (paramos suma 3000,00 Eur, o 379,10 Eur prisidėjo Vilkaviškio rajono savivaldybė ir Paežerių kaimo bendruomenė).

Projekto tikslas – sukurti bendruomenės materialinę bazę, įsigyjant reikalingus baldus, įrangą ir įrengti virtuvę  bei tualetą bendruomenėje kaimo gyventojų viešiesiems poreikiams tenkinti

Projekto uždaviniai:

• Įsigyti nešiojamą kompiuterį, daugiafunkcinį spausdintuvą, televizorių, šaldytuvą, viryklę, dulkių siurblį, perkolatorių, mikrobangų krosnelę, termosus, virtuvės baldų komplektą, garso kolonėlę  ir taip stiprinti bendruomenės materialinę bazę;

• Įrengti virtuvę bendruomenės patalpose sumontuojant virtuvės baldų komplektą ir įrangą reikalingus maisto gaminimui.

• Įrengti tualetą ir praustuvą bendruomenės patalpose, kad atitikti higienos reikalavimus.

• Parengti viešinimo straipsnį apie įgyvendintą projektą

Projekto metu buvo organizuoti savanoriški darbai, kurių metu bendruomenės nariai suremontavo patalpas ir jas pritaikė bendruomenės poreikiams įgyvendinti. Buvo įrengtas tualetas su praustuvu bei įrengta bendruomenės virtuvė. Įrengiant virtuvę buvo supirkti baldai bei įranga ir pritaikyti naudojimui. Bendruomenės nariai supažindinti su projektu metu įsigytomis investicijomis, pasidalinta atsakomybe už turto priežiūrą ir naudojimą.

Projekto lėšomis įsigyta: nešiojamas kompiuteris, daugiafunkcinis spausdintuvas, šaldytuvas, viryklė, dulkių siurblys, perkolatorius, televizorius, termosai 2 vnt., virtuvės baldų komplektas, WC ir praustuvo su pajungimu komplektas, garso kolonėlė bei  projekto administravimo paslauga.

Projekto įgyvendinimo rezultatai padės aktyvinti bendruomenę, spręsti maisto ruošimo problemą renginių ir susitikimų metu. Ateityje bus galima rengti įvairias degustacijas susijusias su bendruomenės veikla. Įsigytas turtas leis daugiau planuotis įvairesnių renginių organizavimo, kurių metu reikalingas maisto ruošimas.

 


Pirmas puslapis

Renginiai