Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< sausis, 2010 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Naujienos

2018-09-06

Kaimo bendruomenė "Senieji Antupiai" kartu su jaunimo neformalia grupe įgyvendino Vilkaviškio rajono savivaldybės finansuojamą projektą

Kaimo bendruomenė „Senieji Antupiai“ ir  neformali  bendruomenės jaunimo grupė šiais metais teikė paraiškas Vilkaviškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos konkursui pagal projektus Sportuokime visi, sportas - sveikata“.  Per abu projektus buvo gauti 852 Eurai už kuriuos buvo numatyta įsigyti pavėsinę, įsigyti dviračių stovą bei  šiukšlinę. Kadangi pinigų buvo gauta per mažai, nutarta ieškoti rėmėjų per socialinę  paskyrą Facebook. Pirmieji atsiliepė tėvai vaikų, kurie žaidžia krepšinį Antupių kaime įrengtoje krepšinio aikštelėje, nes jaunieji krepšininkai patys pageidavo pavėsinės, kadangi užklupus lietui neturėdavo kur pasislėpti. Tokia gražia tėvų iniciatyva buvo surinkta 311,25 eurai. Už šiuos papildomai surinktus pinigus buvo pagamintos grindys bei baldai pavėsinei ir įsigyti dažai baldams nudažyti, kuriuos savo iniciatyva nudažė Rokas Kasparavičius. Pastačius pavėsinę rugpjūčio 31 d. tėvų iniciatyva buvo surengta vasaros palydėtuvių šventė

Antupių sporto ir  laisvalaikio  aikštelėje rugpjūčio 31 d. vyko graži bendruomeniška  moksleivių palydėtuvių į mokyklą ir vasaros  išlydėtuvių  agapė.  Jaunimas ta proga organizavo draugiškas  tinklinio ir krepšinio varžybas. Visiems dalyvavusiems buvo išdalintos mokyklinės  rėmėjų dovanos ir suvalgytas skanus tortas „Sudie vasara“, kurį pagamino ir visus vaišino Jolanta Kasparavičienė.

Antupių kaime pastatyta graži su baldais  pavėsinė, šiukšinė ir dviračių stovas kuriuos pagamino pagal verslo liudijimą  dirbantis Eimutis Parulis. Bendruomeniškumo dėka Antupių, Bačkiškių ir Bardauskų kaimų jaunimas turi kur  susieiti pabendrauti, pažaisti krepšinį bei tinklinį. Kasdieną aikštelėse pažaisti ir pabendrauti  susirenka apie 10 jaunuolių ir dar panašiai tiek mažųjų Antupiečių.

                      Bendruomenės taryba  už suteiktą paramą nuoširdžiai dėkoja Ingridai Bernotaitei,  Vaidai ir Ramūnui Janušaičiams,  Vilmai ir Virginijui Mickevičiams, Jolantai ir Vytui Kasparavičiams, Linai ir Valdui Berneckams, Gintarei ir Žydrūnui Navikams, Jūratei Konopackai. 

Senųjų Antupių bendruomenės informacija 

Projektui įgyvendinti lėšas skyrė:

Vilkaviškio rajono savivaldybė

 

 

 

 


Pirmas puslapis

Renginiai