Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< spalis, 2010 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Naujienos

2020-09-21

Geisteriškių kaimo bendruomenė įgyvendino LR Žemės ūkio ministerijos finansuojamą projektą

Geisteriškių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą "Vaikų žaidimo aikštelės įrengimas Geisteriškių kaime".  Projektas įgyvendintas pagal  2020 metų žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros skatinimo programos (01 01) priemonės  ,,Parama kaimo bendruomenėms“ antrąją  sritį -  "Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams".

Projekto tikslas: 

Ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, skatinti bendruomeniškumą, ugdyti gebėjimą organizuoti ir leisti laiką prasmingai, turiningai, skatinti kaimo žmonių šeimų ir kartų bendradarbiavimą, puoselėjant ir grąžinant aplinką ir kuriant jaukesnį, patogesnį gyvenimą.

Projekto uždaviniai:

  • Surengti visuotinę talką nesaugiems statiniams nugriauti,
  • Sutvarkyti ir paruošti vietą, kur bus statoma vaikų žaidimų aikštelė,
  • Pastatyti sūpynes,  spyruokliuką, ir suoliukus su metalinėmis kojomis, įtvirtinti  visus statinius,
  • Įsirengti kliombą ir jį apsodinti dekoratyviniais augalais prie Geisteriškių kaimo bendruomenės ženklo.

Organizuoti renginius skatinančius Geisteriškių kaimo bendruomenės vaikų ir suaugusių žmonių bendruomeniškumą, pagarbą vyresniems, draugiškumą, mandagumą, darbštumą.

Įgyvendinant projektą buvo sutvarkytos 0.48 ha ploto viešosios erdvės. Šis sklypas yra prie pat pagrindinio pravažiuojančio kelio, pro kurį daug pravažiuoja  į J. Basanavičiaus gimtinę valdžios atstovų, ir link Kalvarijos miesto. Sutvarkius viešąją erdvę buvo pasodinti dekoratyviniai augalai, pastatos vaikų žaidimo aikštelių įrenginiai, supynės, suoliukai.

Įgyvendinus projektą ,,Vaikų žaidimo aikštelė Geisteriškių kaime“ , sudaryta galimybė užsiimti mėgstama veikla, laisvalaikį praleisti turiningai, bendrauti su visų kartų žmonėmis. Poilsio zona tapo traukos centru, čia bus organizuojamas  pagyvenusių ir jaunų žmonių laisvalaikio užimtumas vasaros metu, rengiamos šventės, sportinės varžybos, vaikų ir tėvelių popietės, vykdomos edukacinės programos.

 

Lėšas projektui įgyvendinti skyrė:

        

 

 

 

 


Pirmas puslapis

Renginiai