Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< sausis, 2010 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Naujienos

2016-11-29

Geisteriškių kaimo bendruomenė įgyvendina LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą

Geisteriškių kaimo bendruomenė 2016m. įgyvendina projektą ,,Smagu ir gera Geisteriškių kaime“, kuris skirtas kurti patrauklią aplinką Geisteriškių kaimo viešosiose erdvėse, organizuojant savanoriškos veiklos akcijas, vienyti kaimo žmones bendrai veiklai, plėsti socialinę atskirtį jaučiančių asmenų akiratį.

Nuo 2008 m. įsirengę viešosios erdvės poilsio zoną Geisteriškių kaimo bendruomenė visomis išgalėmis palaiko tvarką šioje zonoje, tačiau tam reikia lėšų. Įgyvendinant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos remiamą projektą, buvo siekiama atnaujinti medinius statinius, juos perdažant, sutaisant, papildant naujais. Tai: pastatyti karuselę, spyruoklinį arkliuką, balansines sūpynes, perdažyti krepšinio lentas, pakeisti tinklinio aikštelės turinį.

Prie šių darbų daug prisidėjo savanoriškai padirbėti atėję ne tik bendruomenės nariai, bet ir kaimo žmonės, kaimo jaunimas. Nors orai šiemet nelepino, tačiau mūsų lauko sceną – pavėsinę dažėme iš vidaus net per lietų su žaibais ir perkūnija. Labai norėjosi pasidabinti skverą prieš didžiąją mūsų kaimo šventę- Onines.

Šventę pradėjo sportininkai, atvykę iš aplinkinių kaimų ir rajonų, kurie varžėsi krepšinio, tinklinio varžybose.

Šio projekto dėka į mūsų šventę ,,Po tėviškės medžiais“ atvyko daug įvairių aplinkinių kolektyvų, įžymus dainininkas Deividas Bastys, nuostabi muzikinė grupė ,,Parkas“, kuri ir užbaigė šokių vakarą. Mūsų šventę padėjo surengti Kybartų kultūros centras.

Tiek atlikėjų Geisteriškių kaimas dar nematė.

Po didžios šventės ir toliau vykdėme socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą - pirkome stalo žaidimus: teniso stalą, futbolo , boulingo- ledo rutulio ir teniso stalą viename, elipsinį treniruoklį, bėgimo takelį, mankštos priemonių rinkinius.

Spalio mėnesį vykome į Druskininkus, kur mokėmės pinti iš laikraščio, pabuvojome daug įdomių vietų. Kelionė žmonėms negalėjo nepatikti. Visi grįžome su labai gera nuotaika ir pasikrovę daug įspūdžių.

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais mankštinamės su turimais mankštos komplektais.

Tikimasi, kad sėkmingai įgyvendinto projekto rezultatai ne tik pagerins vietos gyventojų galimybes, leisti laiką gražioje aplinkoje, bendruomenės namuose, bet ir prisidės prie vietos bendruomenių glaudesnio bendradarbiavimo.

                                                                             Bendruomenės pirmininkė Vilma Čėsnienė

678.jpg


Pirmas puslapis

Renginiai