Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< sausis, 2010 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Naujienos

2016-03-22

Dėmesio, konkursas !!!

10343661_577044409135818_7963107592637289086_n.jpg


KVIEČIAME DALYVAUTI VVG TINKLO LOGOTIPO KŪRIMO KONKURSE.

Jūsų darbų lauksime iki balandžio 1 d. el. paštu www.vilkaviskiovvg@gmail.com

Taip pat sukurtus darbus galite atnešti į Vilkaviškio krašto VVG būstinę - J.Basanavičiaus a.7, Vilkaviškis 33 kab.

VIETOS VEIKLOS GRUPIŲ TINKLO LOGOTIPO KŪRIMO KONKURSO NUOSTATAI

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Asociacija Vietos veiklos grupių tinklas (toliau – VVG tinklas) narystės pagrindais jungia 51 kaimiškųjų teritorijų vietos veiklos grupių iš visos Lietuvos.

2. VVG tinklo logotipas toliau nuostatuose vadinamas Logotipu.

3. Visi dalyvaujantys logotipo konkurse toliau nuostatuose vadinami Dalyviais.

4. Logotipo konkursas susideda iš 2 etapų:

4.1. pirmasis konkurso etapas – logotipo konkursas organizuojamas kiekvienoje vietos veiklos grupėje (organizuoja kiekviena VVG savo teritorijoje ir iki trijų logotipo projektų siunčia antram konkurso etapui).

4.2. antrasis konkurso etapas – logotipo konkursas tęsiamas VVG tinkle ir renkamas nugalėtojas iš visų VVG atsiųstų nugalėtojų logotipų.

II. KONKURSO TIKSLAS

5. Išrinkti logotipą, atitinkantį VVG tinklo veiklos pagrindinius principus ir tikslus.

6. VVG tinklo principai sutampa su LEADER pagrindiniais principais:

6.1. Teritorinis principas;

6.2. „Iš apačios į viršų“ principas;

6.3. Partnerystės principas;

6.4. Inovacijų principas;

6.5. Integruoto požiūrio;

6.6. Vietos finansavimo ir valdymo principas;

6.7. Tinklaveikos ir bendradarbiavimo principas.

7. VVG tinklo pagrindinis tikslas- atstovauti ir ginti Tinklo narių interesus visose visuomeninėse, valstybinėse Lietuvos, Europos Sąjungos ir tarptautinėse institucijose ir organizacijose.

8. Sudaryti galimybes visiems norintiems kurti logotipą ir taip skatinti visų VVG meninę iniciatyvą.

III. KONKURSO SĄLYGOS

9. Logotipas turi būti originalus ir tik dalyvio (arba dalyvių kolektyvo) sukurtas kūrinys. Logotipas neturi pažeisti jokių įstatymų ar trečiųjų šalių teisių (autorių teisių, patentų, prekių ženklų, nuosavybės ar turtinių teisių, neturi nusikalsti įstatymams dėl šmeižto, garbės ir orumo pažeidimo, neturi pažeisti privatumo, viešumo, asmenybės teisių, sutartinių teisių, bet kokio asmens, įstaigos ar kitokio subjekto teisių).

10. Logotipe pageidaujamas pilnas pavadinimas. Užrašas gali būti nebūtinai standartiniu šriftu, bet piešiniais ar kitais grafiniais elementais.

11. Logotipas turėtų būti informatyvus, aiškus ir įsimenantis.

12. Logotipas pateikiamas 2 būdais: spalvinis ir juodai-baltas. Logotipą pateikti EPS ar CDR formatu ir PDF, JPEG, PNG formatais.

13. Kiekvienas konkurso dalyvis neatšaukiamai ir visam laikui be jokios kompensacijos suteikia teisę visą pateiktą kūrinį ar bet kurią jo dalį naudoti bet kokiu būdu ir be jokių apribojimų, jį reprodukuoti, gaminti išvestinius produktus, keisti, platinti, perduoti, skelbti, licencijuoti bet kokiomis priemonėmis. Logotipas tampa VVG tinklo nuosavybe.

IV. LOGOTIPO PROJEKTŲ PATEIKIMAS, VERTINIMAS, ATRANKA IR APDOVANOJIMAS

14. Kiekvienas konkurso dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 2 skirtingus logotipų variantus. Skirtingais variantais laikomi iš pažiūros skirtingi logotipai. Konkurso dalyviai gali pateikti kelis vieno logotipo variantus skirtingomis aukščiau aprašytomis proporcijomis.

14. Pirmojo konkurso etapo metu dalyviai logotipus pateikia VVG nurodytu elektroniniu paštu iki 2016 m. balandžio 1 d. Siunčiant konkursinius darbus reikia nurodyti savo vardą, pavardę bei telefono numerį ir el. paštą. Antrojo konkurso etapo metu kiekviena VVG iki trijų logotipų pateikia elektroniniu paštu vvgtinklas@gmail.com nurodant temą „logotipo konkursas“ iki 2016 m. balandžio 10 d.

15. Pirmojo konkurso etapo nugalėtojus atrenka ir apdovanoja kiekviena VVG pagal savo papildomus kriterijus (jeigu to pageidauja).

16. Antrojo konkurso etapo geriausią logotipo projektą išrenka VVG tinklo valdyba atsižvelgiant į elektroninio balsavimo rezultatus (didžiausią balsų skaičių surinkusį logotipą. Kiekviena VVG balsuojant turės vieną balsą).

17. Logotipas tvirtinamas visuotiniame susirinkime. Susirinkimo metu apdovanojamas konkurso nugalėtojas. Piniginis prizas nugalėtojui - 200 Eurų. VVG tinklo valdyba išrenka du po 50 eurų paskatinamuosius prizus.

18. VVG tinklo valdybos ištrinkti konkurso nugalėtojai bus skelbiami iki 2016 m. gegužės 1 d.

19. Esant per mažam konkursinių darbų kiekiui, komisija gali priimti sprendimą konkursą pratęsti.

20. Vertinimo kriterijai:

20.1. aiškiai identifikuojamas Vietos veiklos grupių tinklo pavadinimas;

20.2. kūrybiškumas, meniškumas;

20.3. originalumas.

V. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

21. Konkurso dalyviams logotipo kūrimo ir dalyvavimo konkurse išlaidos neatlyginamos.

22. Konkurso dalyvių pateikti duomenys, išskyrus dalį informacijos apie konkurso laimėtojus, yra neskelbiami.Pirmas puslapis

Renginiai