Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< liepa, 2010 >>
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Naujienos

2019-08-12

Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino LR Žemės ūkio ministerijos finansuojamą projektą

Alvito kaimo bendruomenė įgyvendino   projektą „Tradicijos - iš kartos į kartą“ , finansuojamą LR žemės ūkio ministerijos pagal programą Nacionalinė parama kaimo bendruomenių veiklai.

Projekto numeris - NPKB-19-R-295

Paramos suma - 1500 Eur.

Projekto tikslas: Skatinti bendruomeniškumą, Šeimenos seniūnijos nevyriausybinių ir kitų įstaigų bendradarbiavimą, tęsti ir puoselėti senąsias Oninių šventės tradicijas.

Bendruomenė siekdama tęsti senąsias Oninių tradicijas, norėdama įprasminti ir išsaugoti jų reikšmę bei svarbą šio krašto kultūriniame gyvenime organizavo tradicinę  Alvito krašto  šventę Onines. Oninių šventė „Kai kvepia duona ir žolynai“, kaip ir kasmet, tradiciškai  vyko  po Šv. Onos atlaidų Alvito bažnyčioje. Šalia esančiame Liepų parke vyko  kermošius,  buvo galima nusižiesti ąsotį, nusifotografuoti fotoateljė, įsigyti amatininkų dirbinių, ūkininkų produkcijos. Šventės svečiai galėjo apžiūrėti tautodailininko Raimundo Blažaičio skulptūrų parodą fotodrobėse „Kryžių ir smūtkelių šalyje“. Šventėje dalyvavo gausus būrys šio krašto svečių, valdžios ir dvasininkijos atstovų, bendruomeniečių.

Visus gražiai pasveikino ir savo dainas dovanojo kolektyvas iš Mažosios Lietuvos Natkiškių KC kapela „Vaivorykštė“, Akmenynų kapela ir kaimynai – Virbalio KC kapela „Pliumpa“. Vakare visi džiaugėsi  „Žvaigždžių kvarteto“, grupės „Husarai“ pasirodymais.

Šo renginio pasiruošimuose ir veiklose dalyvavo Šeimenos seniūnijos nevyriausybinių organizacijų, įstaigų atstovai - buvo gaminamos renginio ir miestėlio dekoracijos, tvarkoma aplinka, kartu ruošiamas ir aptariamas renginio scenarijus. Šventės metu prisimintos ir Oninių šventės tradicijos - buvo vaišinama šviežio derliaus duona, sūriu ir kitomis gėrybėmis.

 

Lėšas projektui įgyvendinti skyrė:

 

 

 


Pirmas puslapis

Renginiai