Tai senoji interneto svetainės versija. Naująją versiją rasite čia.

<< liepa, 2010 >>
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Naujienos

2019-07-24

Sporto šventė Matlaukyje "Vasaros žaidynės 2019"

Liepos 12 d. Matlaukyje šurmuliavo šeimų sporto ir kultūros šventė „Vasaros žaidynės 2019“. Šventė prasidėjo žygiu į Galkiemį su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Žygio organizatoriai  Matlaukio kaimo bendruomenės taryba ir Vilkaviškio r. sav. Visuomenės Sveikatos Biuras, džiaugėsi aktyviu žmonių dalyvavimu, prie keliautojų prisijungė ir vaikų dienos centro „Atžalynas“ lankytojai. Atvykus į vietą, mus pasitiko šeimininkai, pagrindinis visų mūsų švenčių rėmėjas, kaimo seniūnaitis Robertas Mickevičius su šeima. Pasigrožėję nuostabia Galkiemio gamta, pasivaišinę šeimininkų surengtomis vaišėmis, įgavę naujų jėgų patraukėme atgal į Matlaukio kaimo bendruomenės namus. Džiaugėmės, kad žygio metu (ėjome 10 kilometrų), nepritrūko jėgų įveikti distanciją, nei jauniausiai (9 m.), nei vyriausiai (87 m.) žygio dalyvėms.

14.30 val. Plevėsuojant Matlaukio kaimo bendruomenės vėliavai, pagiedojus bendruomenės himną, vyko šventės atidarymas. Bendruomenės pirmininkė Daiva Dubauskienė pasveikino susirinkusius, padėkojo už aktyvų dalyvavimą, pristatė šventės rėmėjus: Vilkaviškio rajono savivaldybę, pagal projektą šiai šventei paskyrus 560 eurų ir UAB „Art Glacio“ , parėmus savo pagaminta produkcija. Šventės dalyvius pasveikino ir sėkmės varžybose linkėjo mūsų svečias, Kybartų seniūnas Romas Šunokas.

Šventės programoje dalyvavo visi, dideli ir maži. Vyko smiginio, šaškių ir šachmatų , tinklinio ir krepšinio varžybos, futbolo baudinių rungtys, įvairias estafetes mažiesiems pravedė  vaikų dienos centro darbuotojos Renata Liepuonienė ir Ingrida Brazauskienė. Šventės dalyviai buvo vaišinami ant laužo virta sriuba, įvairiais užkandžiais ir ledais. Mažieji džiaugėsi muilo burbulų ir lauko batutų pramogomis. Varžybas organizavo: neoficiali jaunimo grupė „Aktyvus Matlaukio kaimo jaunimas“, vadovė Viktorija Savickytė ir krepšinio komandos „Matlaukys“ vadovas Vytautas Reinikevičius.

Tinklinio varžybose dalyvavo 4 komandos t.y. “Tūzas”, “Eucharistinio kongreso tiltas”, “Tikslas”, bei vietinė jaunimo komanda “Šilupė”. Pirmąją vietą šiose varžybose iškovojo iš Gudkaimio atvykusi “Tikslo” komanda, sidabro medaliais pasipuošė “Eucharistinio kongreso tiltu” pasivadinusi komanda, trečiąją garbingą vietą, bei bronzos medalius ryžtingoje kovoje iškovojo “Tūzo” komanda. Futbolo baudinių žaidime pirmoji vieta atiteko “Jaunių” komandai iš Matlaukio. Šventės pagrindiniu akcentu buvusiame, naktiniame krepšinyje sudalyvavo, net 9 komandos iš visos apskrities. Pirmąją vietą ir auksą iškovojo komanda “Kvietiškis”, atvykusi iš Kazlų Rūdos, antrąją vietą aktyvioje kovoje iškovojo “Tikslo” komanda ir trečiąją vietą iškovojo “Trimis stogais” pasivadinusi komanda, kuri grūmėsi su “Neperskaitau” komanda, atvykusia iš pačios Marijampolės. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais.

Vasaros sporto šventės Matlaukio kaimo bendruomenėje organizuojamos jau trečius metus. Mes džiaugiamės kasmet didėjančiu dalyvių skaičiumi, atvykstančių komandų gausumu. Didžiuojamės turėdami savo krepšinio komandą „Matlaukys“, kuri garsina mūsų kaimą. Stengsimės ir ateityje organizuoti šias jau tradicija tapusias sporto šventes, kad mūsų kaimo žmonės ir svečiai galėtų  kultūringai, turiningai ir sveikai praleisti laisvalaikį.

Matlaukio kaimo bendruomenės pirmininkė Daiva Dubauskienė

 

 


Pirmas puslapis

Renginiai